Božični koncert na Lozicah
Tisočletja smo čakali nanj, da bi prišel na zemljo in odrešil svet. In dočakali smo ga.
Tudi prebivalci Lozic in okolice so dočakali naš nastop. Dan po božiču smo namreč člani MePZ Senožeče z božičnimi napevi skušali odpreti vsa zaklenjena in zapečatena srca, kar nam je po besedah vseh prisotnih tudi uspelo.
Pevci smo se s koncertom poslovili tudi od starega leta, ki ni bil ravno najboljši, a s podporo mnogih Senožejcev smo tudi te hude trenutke prebrodili. Za to se jim iskreno zahvaljujemo in jim obljubljamo, da se bomo prav zaradi njih v prihodnje še trudili in jih s svojim petjem razveseljevali.
Nataša Adam

