Primorska poje 2015
V nedeljo, 15. 3. 15, smo se senožeški pevci uspešno predstavili na reviji Primorska poje 2015 v Trbižu. Obiskovalce prireditve smo navdušili s skrbno izbranim repertuarjem, ki smo ga odlično izvedli. Le želimo si lahko še veliko tako uspešnih nastopov v bodoče. Pred koncertom pa smo s svojim petjem razveseljevali tudi mimoidoče Pušje vasi. Tudi tu smo poželi veliko pohval. V zavihku posnetki si lahko na povezavi ogledate delček našega nastopa.
Nataša Adam



